Z učitelji lahko vstopite v stik tudi preko elektronske pošte. Elektronski naslovi vseh učiteljev.

POGOVORNE  URE UČITELJEV V ŠOLSKEM LETU 2022/2023

Od 1. 9. 2022 naprej

  IME PRIIMEK POGOVORNE URE PROSTOR
Dan Od – do
1. TATJANA ABRAMENKO četrtek 9.15-10.00 zbornica
2. JANJA AMBROŽIČ sreda 8.25-9.10 zbornica
3. INES BRAČKO torek 10.20-11.05 zbornica
4. SINIŠA BRKIČ petek 10.20-11.05 zbornica
5. MATEJA CERJAN petek 9.15-10.00 učilnica BIO
6. TOMAŽ ČEPLAK ponedeljek 10.20-11.05 pisarna
7. STANKA DAMJAN ponedeljek 12.10-12.50 sejna soba
8. KATJA                 DOBOVŠEK sreda 11.20-12.05 kabinet
9. KATJA  GOLUBIČ petek 8.25-9.10 kabinet
10. LUCIJA HAMERŠAK ponedeljek 8.25-9.10 zbornica
11. BLAŽKA                 HARTMAN sreda 12.10-12.55 zbornica
12. GREGOR HARTMAN petek 8.25-9.10 zbornica
13. NATAŠA HAUPTMAN torek 10.20-11.05 zbornica
14. DAŠA HERIČKO NEUVIRT sreda 11.20-12.05 zbornica
15. REBEKA HORVAT Po dogovoru
16. VERONIKA KLINAR GOMBOC torek 12.10-12.55 kabinet
17. UROŠ KOGAL petek 10.20-11.05 zbornica
18. MATEJA KOLARIČ torek 10.20-11.05 Učilnica 4. b
19. NIKA KORES sreda 10.20-11.05 zbornica
20. DANIJEL KORPAR Četrtek 10.20-11.05 zbornica
21. NATAŠA KOVAČ      
22. MAJDA KREŠEVIČ ponedeljek 9.15-10.00 zbornica
23. MAŠA MAJHEN četrtek 9.15-10.00 zbornica
24. BARBARA MATIČIČ PIPUŠ četrtek 8.25-9.10 zbornica
25. MARUŠA MILIČEVIČ sreda 10.20-11.05 zbornica
26. KSENIJA ODREITZ sreda 10.20-11.05 zbornica
27. MILAN PJEVIČ petek 11.20-12.05 zbornica
28. KARMEN PODREKAR torek 10.20-11.05 zbornica
29. NASTJA PRODANOVIČTRSTENJAK sreda 11.20-12.05 zbornica
30. ANJA PUHMEISTER JUG petek 9.15-10.00 Učilnica TIT
31. KAROLINA PURGAJ torek 8.25-9.10 zbornica
32. DRAGAN RAIČEVIČ torek 9.15-10.00 zbornica
33. METODA RANKOVEC torek 9.15-10.00 zbornica
34. MINJA ROBIČ sreda 9.15-10.00 zbornica
35. KATJA SORŠAK  GODEC ponedeljek 9.15-10.00 zbornica
36. MAJA STIBRIČ torek 9.15-10,00 zbornica
37. BARBARA SKRBIČ ponedeljek 11.20-12.00 knjižnica
38. DUNJA ŠTIHER četrtek 8.25-9.10 Učilnica SLJ
39. POLONA VESENJAK      
40. ANJA VRABL torek 12.10-12.55 zbornica
41. KARMEN ZINRAJH sreda 10.20-11.05 zbornica
42. JASNA ŽIC Po dogovoru
43. IRENA ŽUNKO torek 9.15-10.00 Učilnica 4. a