Spoštovani starši, skrbniki in vsi ostali donatorji.

Z veseljem vam sporočamo, da smo v akciji zbiranja denarja za nakup novih igral z donacijami staršev, podjetij in bazarjem rabljenih igrač zbrali 9.500,00 EUR.

Ob tem bi se radi zahvalili vsakemu posebej za vsak doniran euro in izpostavili nekaj podjetij ter posameznikov, ki so prispevala večje donacije:

  • PIN-INŽENIRING  d.o.o.
  • Gospa S. D.
  • COMTRON IN d.o.o.
  • BAR MEDIA d.o.o.
  • HIDRAMONT d.o.o.
  • VRTNARSTVO MRAK
  • VIDNOST d.o.o.
  • I-VENT d.o.o.

Logotipe vseh donatorjev bomo objavili na spletni strani šolskega sklada.

V prihodnjem šolskem letu nadaljujemo z zbiranjem sredstev za nakup novih igral, saj želimo otrokom čimprej omogočiti kakovostno igro na prostem. Sredstva bomo zbirali z donacijami, na kostanjevem pikniku in božičnem bazarju. Vljudno vabljeni že sedaj, da se naštetih prireditev skupaj z otroki udeležite.

Otroke pa med počitnicami vabimo k izdelavi kozarca za donacije: poiščejo naj steklen kozarec za vlaganje, ga po želji porišejo ali polepijo z barvnimi papirji. Vanj naj dajo cente, ki vam ostanejo ob nakupih sladoleda ali drugih priboljškov. Verjamemo, da se bo čez počitnice nabralo nekaj centov, ki jih bodo otroci z veseljem prispevali za svoja nova igrala. Dajmo tudi otrokom priložnost, da so del tega projekta.

Člani šolskega sklada vam želimo prijetne poletne počitnice in se veselimo sodelovanja z vami v prihodnjem šolskem letu.

S spoštovanjem,

Mirijam Pinter Kavran

Predsednica šolskega sklada