Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da je v skladu z Letnim delovnim načrtom OŠ Kamnica za šolsko leto 2019/2020 zadnji dan pouka v SREDO, 24. junija 2020. Ta dan je predviden kot zaključek pouka in razdelitev spričeval. V počastitev dneva državnosti bomo izvedli tudi proslavo. V šoli bodo aktivnosti do 10.30, vmes bo tudi malica.

Kosila za učence od 6. do 8. razreda ne bo.  Staršem učencev od 6. do 8. razreda za ta dan ni potrebno odjaviti kosila.

Za učence od 1. do 5. razreda velja, da bodo učitelji na šoli za njih do 16.15 ure. Otroke lahko prevzemate od 10.30 naprej. Če boste otroka prevzeli prej, vas prosim, da prehrano, če jo otrok ima v šoli, odjavite najkasneje do PETKA, 19. junija 2020, do 9.00, ko bomo pričeli s tiskanjem in izdajanjem položnic za prehrano, saj jih moramo učencem razdeliti še pred zaključkom pouka v tem šolskem letu.

Po tem terminu odjav  ne bomo več sprejemali!

Učenci od 3. do 8. razreda morajo ta dan razredniku vrniti tudi ključe od šolske omarice.

ŠE OBVESTILO ZA PRIHODNJE ŠOLSKO LETO: PRVI RODITELJSKI SESTANEK V PRIHODNJEM ŠOLSKEM LETU

  • ZA RAZREDNO STOPNJO BO V SREDO, 2. SEPTEMBRA 2020, OB 17. URI,
  • ZA PREDMETNO STOPNJO PA V ČETRTEK, 3. SEPTEMBRA 2020, OB 17. URI.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav.