Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da je v skladu z Letnim delovnim načrtom OŠ Kamnica za šolsko leto 2020/2021 zadnji dan pouka v ČETRTEK, 24. junija 2021. Ta dan je predviden kot zaključek pouka in razdelitev spričeval. V počastitev dneva državnosti bomo izvedli tudi proslavo. V šoli bodo aktivnosti do 10.30, vmes bo tudi malica za vse učence.

Kosila za učence od 6. do 8. razreda ne bo. Staršem učencev od 6. do 8. razreda za ta dan ni potrebno odjaviti kosila.

Za učence od 1. do 5. razreda velja, da bodo učitelji na šoli za njih do 16.15 ure. Otroke lahko prevzemate od 10.30 naprej. Če boste otroka prevzeli prej, vas prosim, da prehrano, ki jo otrok ima v šoli, odjavite najkasneje do SREDE, 23. junija 2021, do 10.00, ko bomo pričeli s tiskanjem in izdajanjem položnic za prehrano, saj jih moramo učencem razdeliti še pred zaključkom pouka v tem šolskem letu (po telefonu, e – pošti, preko spletne strani). Po tem terminu odjav ne bomo več sprejemali!

Tisti, ki ste prehrano že odjavili, je ne odjavljate še enkrat.

Učenci od 3. do 8. razreda morajo ta dan razredniku vrniti tudi ključe od šolske omarice.

ŠE OBVESTILO ZA PRIHODNJE ŠOLSKO LETO: PRVI RODITELJSKI SESTANEK V PRIHODNJEM ŠOLSKEM LETU

– ZA RAZREDNO STOPNJO BO V SREDO, 1. SEPTEMBRA 2021, OB:

  • 17. URI (2. IN 3. RAZRED)
  • IN 17.45 (4. IN 5. RAZRED),

– ZA PREDMETNO STOPNJO BO V ČETRTEK, 2. SEPTEMBRA 2021, OB

  • 17. URI (6. IN 7. RAZRED)
  • IN 17.45 (8. IN 9. RAZRED).

Hvala za razumevanje in lep pozdrav