SPOŠTOVANI STARŠI

Vabimo Vas na predavanje

ULICA V OTROŠKI SOBI – VARNA IN ODGOVORNA UPORABA INTERNETA IN MOBILNIH NAPRAV,

ki bo v torek, 18. februarja 2020, ob 17.00 v avli Osnovne šole Kamnica

Predavanje bo izvedeno v okviru projekta SAFE:SI (https://safe.si), ki sledi svojemu poslanstvu informiranja in izobraževanja staršev, učiteljev in učencev o možnih ukrepih in zaščiti otrok ter mladostnikov na internetu. Predaval nam bo dr. Benjamin Lesjak, predavatelj pri SAFE:SI, pravnik in strokovnjak za varstvo os

ebnih podatkov, zasebnosti in druga vprašanja rabe interneta ter družabnih omrežij, kot so Facebook, Snapchat, Instagram, Messanger, Viber, ….
Kot starši veliko vemo, veliko bi še morali vedeti (pregled aktualnih spletnih nevarnosti, ustrezne zaščite in ustrezno vedenje, vzorci neustreznega vedenja, škodljive objave, odvisnosti otrok, starševski »prijemi« …).

Lepo pozdravljeni,

Tomaž Čeplak, ravnatelj

Vabilo