V četrtek 16. 1. 2020, je na OŠ Bojana Ilicha Maribor potekalo občinsko šolsko tekmovanje iz odbojke. 1. set smo igrali prav z njimi. Skoraj smo jih premagali a nas je naša neodločnost premagala. Rezultat je bil 2:1. Zbrali smo se skupaj in naslednjo tekmo zmagali proti OŠ Slave Klavora Maribor. Zelo smo se izmučili. Naslednja tekma nas je čakala proti zadnji ekipi. OŠ Prežihovega Voranca Maribor. Ta tekma nas je ločila od 2. mesta. 1. set smo zmagali z veliko razliko. 2. smo izgubili koncentracijo in na žalost izgubili. Zato smo morali igrati 3. set, ta set se igra do 15, zato smo se morali pobrati, stopiti skupaj in odigrati z vsemi zmožnostmi. Vodstvo na začetku nam je prineslo veliko samozavesti. Bila je zelo napeta igra a smo vseeno zmagali 2:1.

Nejc Bezjak

 

V torek, 14. 1. 2020, je na naši šoli potekalo odbojkarsko tekmovanje za fante. Učenci so prvo svoje znanje in premoč pokazali na tekmi proti OŠ Tabor 1 Maribor, kasneje pa v napetem dvoboju premagali tudi učence OŠ Franca Rozmana Staneta Maribor in se tako uvrstili v finale občinskega tekmovanja. Fantom za prikazano borbo iskreno čestitamo!

učiteljica Urška Skarlovnik