Ob koncu meseca septembra, 28. 9. 2023, se je na šoli odvijalo šolsko tekmovanje v znanju iz logike. Sodelovali so učenci od 2. do 9. razreda. Vse skupaj je bilo 109 sodelujočih. 60 tekmovalcev je bila na tekmovanju uspešnih. Za dosežene točke in izkazano znanje prejmejo bronasto priznanje. Trije posamezniki so se uvrstili v nadaljnji krog tekmovanja.

Na državnem tekmovanju iz logike za sedmošolce, ki je potekalo 21. oktobra 2023, je sodelovala učenka 7.a razreda Ema Dubravica in za izjemen rezultat prejela zlato priznanje.

Isti dan je potekalo tudi regijsko tekmovanje iz logike za učence 8. in 9. razredov, katerega sta se udeležila Neža Mayer iz 8.b razreda in Rok Dubravica iz 9. a razreda. Svoj uspeh sta okronala z bronastim priznanjem.

Na državnem tekmovanju iz logike za učence 8. in 9. razredov, ki je potekalo 11. 11. 2023 na Fakulteti za elektrotehniko v Ljubljani, je našo šolo zastopal Rok Dubravica. Za odličen rezultat je prejel srebrno priznanje.

Vsem udeležencem različnih stopenj tekmovanj iz logike iskreno čestitamo in jim želimo veliko nadaljnjih uspehov.

Siniša Brkić in

Dragan Raičevič