V zadnjem šolskem časopisu smo obljubili prispevka sedmošolcev, ki so se prelevili v angleško govoreče turistične vodnike  in turiste po domačem kraju.  Tekmovanje pod okriljem IATEFL Slovenija je letos potekalo pod sloganom »FIND AND SEEK«  V 3-4 minutah so morali predstaviti znamenitosti domačega kraja. Oba prispevka sta na šolskem tekmovanju prejela bronasto priznanje. Učenci so samostojno film posneli in ga na koncu tudi uredili in zmontirali. Sedmošolci Aljaž Robič, Val Gostenčnik, Jaš Gostenčnik in Jakob Zemljič so pripravili kratek filmček o Kamnici in so na državni ravni dosegli bronasto priznanje. Pri snemanju in urejanju jim je na pomoč priskočil sošolec Aljaž Kante. Sedmošolke Vita Rojs, Zara Godec in Nives Furlan so posnele, uredile in zmotirale filmček o Mariboru. Dekleta so na državnem tekmovanju dosegle srebrno priznanje. Čestitke ustvarjalcem!

mentorica Karolina Purgaj

 

ključne besede: , , ,