Letošnji  sedmošolci so se preizkusili v snemanju filmčka HOME ALONE.  V času tekmovanja so učenci morali ostati doma in so se večkrat znašli v situaciji, ko  so bili  sami doma in jih je dajal dolgčas.  Sedmošolki Ivana Borovšak in Daita Skrnički sta v filmčku »Home alone in quarantine« prikazali kaj lahko počneta, da preženeta brezdelje, in kako lahko vključita svoje prijatelje v dogajanje, čeprav niso v istem prostoru.  Na šolskem tekmovanju sta osvojili bronasto priznanje, ter se uvrstili na državno priznanje, kjer sta osvojili srebrno priznanje.

Povezava do filmčka.

V marcu je potekalo šolsko tekmovanje  iz znanja angleškega jezika za osmošolce. Na tekmovanju je sodelovalo 7 osmošolcev, Filip  Semenič je osvojil bronasto priznanje in se uvrstil na državno tekmovanje. Na državnem tekmovanju je osvojil srebrno priznanje.

V marcu so se na šolskem tekmovanju v znanju angleškega jezika preizkušali  devetošolci. Tekmovalo je 12 devetošolcev.

Pia Hojnik, Manca Žerdin, Zara Godec ter Nives Furlan so osvojile bronasto priznanje.

Vsem tekmovalcem iskrene čestitke.

Mentorica: Karolina Purgaj