Letošnji sedmošolci so tekmovali v pripravi scenarija, snemanja in montiranja videa. Tekmovalci so bili vabljeni k razmisleku, kakšne bi bile prednosti življenja brez pametnih telefonov, tablic, računalnikov. Tekmovalna komisija je iskala kreativne izdelke, ki se navezujejo na vprašanje, kako se ponovno naučiti komunicirati »v živo«, kako koristno in učinkovito preživljati prosti čas brez elektronskih naprav.

Tekmovanja so se udeležile štiri sedmošolke iz b oddelka. Na šolskem tekmovanju so  Neža Mayer, Tia Muršič, ki sta pripravili » No service weekend«  ter Rosa Ramšak in Valerija Majerič dosegle bronasto priznanje in se uvrstile na državno tekmovanje.

Ob letošnji veliki  konkurenci sta Rosa Ramšak in Valerija Majerič z izdelkom  » Wonderful life« prejeli bronasto priznanje.  Vabljeni k ogledu izdelkov.

Iskrene čestitke tekmovalkam.

mentorica Karolina Purgaj