Sreda, 12. 9. 2018

Danes je bil dan čisto preprost dan in… no ja nekaj se je seveda da zgodilo kaj zanimivega. No ja, prva stvar je ta, da smo se šli z učiteljem potapljat in tam smo se slikali pod vodo, videli velike leščurje, držali morsko kumaro in videli rakovico. Druga stvar je sicer malo čudna, ampak, ja. Eli se je torej usedla na gugalnico in utrgala se je!
Ok to bo to. Alina Korotaj

Torek, 11.9.2018

Ko sem se zjutraj zbudil, sem naredil tri serije sklecev, trebušnjakov, žabjih poskokov, 70 skokov in desko.

Po zajtrku smo šli na ladjo. V Rovinju smo šli na sladoled, igrala in na tržnico. Potem smo na ladji pojedli kosilo, nato pa odšli v Vrsar. V njem smo se kopali in odšli na vodna igrala. Potem nas je ladja odpeljala nazaj v Poreč.
V Poreču smo pa še hodili po tržnicah, kasneje pa nazaj v hiše. Niko Špes

Ponedeljek, 10. 9. 2018

Danes zjutraj smo se odpeljali na morje.
Ko smo prispeli, je bilo kosilo. Potem pa smo se oblekli v kopalke, do konca razpakirali prtljago in se že odpravili do morja. Pri morju smo razgrnili brisače. Potem so nas učitelji razdelili v skupine. Po večerji smo se odpravili na sprehod. Najprej smo se ustavili pri igralih, potem pa na sladoledu.
Nato smo se vrnili v dom.  Ela Brus