Poreč 2023
Na morje smo odšli
in se zabavali.
V vodo smo skakali
in ribice iskali.
Na plaži smo sedeli 
in se super imeli.
V mesto smo odšli
in dosti nakupili
Zbudil nas je radio Virc
in telovadili smo vštric.
🏖️🐟🏊🌊
(Soba Quish Melows girls team)
Tako,sedaj se poslavljamo iz Poreča🌊 in klicemo Kamnico.👍
 
 

Četrtek, 14. 9. 2023
Danes smo na plaži igrali bovljanje. V morju smo iskali tudi gumijaste palčke. Eni so morali metati, drugi pa iskati. Bilo je res zabavno. Gledali smo tekmo  odbojke Slovenija – Poljska, pri kateri smo izgubili in zaradi tega smo bili jezni. 

Najbolj mi je bil všeč disko in predstavljanje sob. 
Zdaj gremo spat, jutri pa domov.
 
                                                                                   (Soba: Nogometaši)
 
Zadni dan smo imeli soba se predstavi in poslušali smo glasbo. Navijali smo glasno kakor smo lahko, samo smo izgubili, bili smo zelo jezni. Nekateri so ostali bres glasa. 
 
                                                                                    (Soba: NK Maribor)
 

Sreda, 13. 9. 2023

»Danes smo šli na vodna igrala Iceberg. Tam je bilo zabavno. Lahko smo premagovali ovire in skakali. Najtežji izziv je bil, ko si mogel iti preko poševne potke. Tam je bilo največ padcev. Šli smo tudi na plažo, kjer je sama mivka. Videli smo tudi morsko zvezdo. Lahko smo se potapljali.«

Skupina: NAJSTNIŠKI NOGOMETAŠI

»Danes smo imeli telovadbo zjutraj. Od jutra do večera smo bili na plaži. Skakali smo s pomola. Po kosilu smo bili na vodnih igralih, ki so bila zelo zabavna in zapletena. Učiteljici sta rekli, da si more vsaka soba izmisliti igro, ki jo bo zaigrala v šotoru na odru. Zvečer smo imeli pravljico.«

Skupina: SQUISH MELOWS

Torek, 12. 9. 2023

»Danes mi je bilo všeč zajterk, kosilo, večerja in mesto. Za zajterk smo imeli kosmiče, kosilo smo imeli riž in meso in za večerjo ribe in krompir. In tudi sladoled. In tudi šli smo na novo plažo. Bilo mi je tudi všeč, ko smo šli na morje in skakali v vodo. Tudi smo šli plavat do kroglic. Ni mi bila všeč jutranja telovadba. Mogli smo tekat v krogu. Smo tudi raztegovali telo. Zanima me še katere lepe dogodivščine se še mi zgodijo v tem krasnem kraju.«

Skupina: SUMMER

»Zjutraj smo najprej imeli telovadbo. Po zajtrku smo šli skakat iz 1,5 metra visokega pomola. Po kosilu smo šli na pohod do plaže, kjer smo vadili plavanje. Ko smo pojedli večerjo, smo šli v Poreč, kjer smo si kupili spominke.«

Skupina: MORSKA SOBA

Ponedeljek, 11. 9. 2023
Z avtobusom smo se pripeljali v Poreč. Namestili smo se v sobe. Potem smo se razpakirali. Potem smo si zbrali katero posteljo bomo imeli. Potem smo se preoblekli v kopalke in počakali učitelja na igralih. Nato smo odšli na plažo. Tam smo se kopali. Zvečer smo še odšli na sladoled, bil je zelo dober.
                                                                                       (Soba 5 zmešanih kur)
 
Na avtobusu smo se s prijatelji igrali družabne igre. Ko smo se najedli, smo se igrali odbojko. Na plaži smo se preizkusili v plavanju. Zvečer smo odšli na sladoled k Jonhhyju. Ko smo prišli v dom, smo reševali dnevnik.
                                                                                    (Soba matematika je kul)