Drugi dan nas je zbudil sonček, uredili smo se, pojedli zajtrk, uredili sobe in začeli z aktivnosti, ki smo jih ta dan imeli. Sprehodili smo se do gozda in si poskušali naredit bivak. Ko nam je s pomočjo našega voditelja uspelo, pa smo se odpravili do doma na malico. Po malici nas je čakalo jahanje in ogled živali v hlevu. Po pocitku in kosilu smo se sprehodili do naših sosedov in prestopili slovensko – avstrijsko mejo in se igrali mlade vremenoslovce.

 

Prvi dan naše šole v naravi nas je pričakal topel sonček na CŠOD Škorpijon, kjer smo pojedli malico. Po urejanju sob, smo šli na odlično kosilo, potem pa je ena skupina ostala na igrišču pred domom, kjer smo imeli team bilding. Druga skupina je v gozdu nabrala dračje in palice in poskušala pripraviti svoje kurišče.. Po pravljici smo si zaželeli lahko noč in polni lepih vtisov zaspali.