Petek 13. je bil za nas vse prej kot “nesrečen” dan. Na OŠ Markovci je potekalo področno tekmovanje v okviru Šolskega plesnega festivala, katerega se je udeležilo šest živahnih deklet z naše šole – Naja Dobovšek (8.a), Eva Kerčmar (8.a), Anteja Uršnik (8.a), Lana Lazar (8.a), Ivana Borovšak (8.b) in Naja Šimac (7.a).

Sodelovala so v kategoriji šolska plesna produkcija, torej z lastno koreografijo, ki so jo sestavile in utrjevale pri izbirnem predmetu Ples.

Na tekmovanju je sodelovalo enajst šol s podravske in koroške regije, nekateri posamično, drugi v parih, mi v skupini! Na državno tekmovanje se po pravilih uvrstita prvi dve šoli iz vsake kategorije. In kako smo se odrezali mi? Dekleta so zasedla odlično 2. mesto! Državno tekmovanje – PRIHAJAMO! Vi pa lahko že danes začnete stiskati pesti 😉

Dekleta, iskrene čestitke! Ponosni smo na vas!

Nuša Maver, mentorica