Četrtek, 27. 10. 2022

Danes smo se imeli super,  bili smo veliko v gozdu. Igrali smo se veverice. Zdaj pa se pripravljamo na nastop. Sledi žur do jutranjih ur. Jutri pa žal že odhajamo domov, ampak se veselimo, da vidimo domače.

Soba Ježki in Sove: Alina, Anika, Eva, Eveline, Gaja, Laura, Lena, Nika H., Nika K., Nina, Mateja in Zoja

Sreda, 26. 10. 2022

Imamo se zelo fajn. Danes smo z raketo odpotovali na Mars. Po kosilu pa smo šli na dolg pohod po gozdu. Večerja je bila zelo dobra, ker je bil šmorn. Čisto malo pa že pogrešamo domače in svoje velike plišaste igrače. 

Soba Volkovi: Gašper, Miha, Nejc, Paskal, Žan

Torek, 25. 10. 2022

Imamo se vredi. Danes je bilo super, ko smo si izdelali zemljevid. Eneju je bil zelo všeč pohod v temi. Erazmu, Mirsadu in Maju pa je bilo danes najboljše igrat nogomet.

Soba Ose: Enej, Erazem, Maj in Mirsad
 
Imamo se super. Andražu je zelo všeč soba, ki je v mansardi. Davidu so bile zelo všeč raziskovalne igre. Tymurju je všeč zelena učilnica. Anžetu pa so všeč stvari v naravi in, ko se pogovarjamo o naravi.
Soba Lisjaki: Andraž, Anže, David in Tymur 

Ponedeljek, 24. 10. 2022

Super je bilo, ko smo prišli v dom. Všeč so nam pogradi.  Po kosilu smo bili v gozdu in se igrali igre. 

Soba Medvedke 3.a: Iva, Ula, Kaja, Ana, Jana, Anika, Meta, Nia