Drage učenke, dragi učenci, spoštovani starši.

Zakorakali bomo v šesti teden pouka na daljavo in za sabo pustili veselo ter razigrano petko.

Število šest je v sodobnem svetu poučevanja povezano tudi z de Bonovo metodo vzporednega razmišljanja, za katero si upam trditi, da nam v tem času pride še kako prav. Prikazujemo jo s šestimi klobuki – modrim, rdečim, belim, rumenim, črnim in zelenim. Vsaka barva predstavlja svoj način razmišljanja o določeni zadevi. Če vas zanima več, boste veliko tega našli na različnih spletnih straneh.

Učitelji vam vsekakor priporočamo, da si vzamete nekaj časa in razmislite tudi sami o izzivih današnjega časa, ki je res nekaj posebnega.

Ker smo v teh trenutkih preživljanja časa in zadolžitev doma soočeni z veliko novimi izzivi, je prav, da si delo porazdelimo tako, da bo vsak učenec naredil največji korak naprej v okviru svojih možnosti.

Mi na šoli vsekakor želimo, da so učenci predvsem zdravi, zadovoljni in da opravljajo svoje delo tako, da bodo njihovi pogledi v prihodnost narisani z nasmehom.

Ko končamo ta teden pa JUHU, POČITNICE!