Spoštovani starši učencev od 7. do 9. razreda, drage učenke in učenci 7., 8. in 9. razreda.

V okrožnici Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport (MIZŠ) smo prejeli informacijo, da obstaja možnost izvajanja prostovoljnega samotestiranja učencev 7., 8. in 9. razreda  na virus SARS  – CoV – 2:

Okrožnica samotestiranje učenci

Čeprav ta trenutek torej ni znano niti kako in kje se bo testiralo, niti s čim se bo testiralo, niti kdaj se bo testiralo, vas o tem obveščamo, saj smo do srede, 7. 4. 2021, do 10. ure, dolžni poslati podatke na MIZŠ.

Najkasneje do torka, 6. 4. 2021, boste od razrednikov na vaš elektronski naslov prejeli kratko anketo o interesu za samotestiranje. Anketa bo vsebovala samo tri vprašanja:

  1. ime in priimek učenca
  2. razred učenca
  3. interes za samotestiranje – DA/NE.

Hvala za razumevanje.