Spoštovani starši, drage učenke in učenci 8. a in 8. b razreda.

Danes, v petek, 10. 9. 2021,  zjutraj, smo bili obveščeni o potrjeni okužbi s PCR testom pri enem od učencev/učenk 8.  a in 8. b razreda naše šole.

Učenci se zato vrnejo domov, šola pa bo obvestila NIJZ o pojavu potrjene okužbe na šoli. Vsa ostala opravila bo izpeljal NIJZ. Karantena bo trajala 10 dni, predviden pričetek karantene je datum zadnjega stika, torej 8. 9. 2021, zadnji dan karantene je 17. 9. 2021.

Danes učenci nimajo šolskih obveznosti glede zadolžitev pri pouku. Predlagamo, da si na televiziji ogledajo kakšno izmed izobraževalnih oddaj ali preberejo knjigo.

Prosimo vas, da spremljate obvestila na spletni strani glede izobraževanja na domu v prihodnjem tednu. Objavljena bodo na spletni strani šole najkasneje v nedeljo zvečer.

Hvala za razumevanje.