Spoštovani starši, učenke in učenci, spoštovani delavci OŠ Kamnica.

Dobrodelni kostanjev piknik je presegel vsa pričakovanja. Hvala za visoko udeležbo staršev, ki ste se bili pripravljeni družiti in prispevati skupaj z otroki za dober namen. Posebna zahvala gre vsem staršem, ki ste žrtvovali svoj čas in svoj žar ter spekli odlično pečene zlato-rumene kostanje, kot tudi vsem učiteljem, ki ste narezali kostanj in s tem dobili kak žulj ali dva. Zahvala gre tudi kuharicam in kuharju, ki ste pripravili slasten jabolčni zavitek, ki ga je večina kamniških družin imela za sladico po sobotnem kosilu.

S skupnimi močmi in s prispevkom prav vsakega od vas smo zbrali kar 953,58€!

Tako smo otroci, starši in učitelji ter drugi zaposleni na Osnovni šoli Kamnica dokazali, da se z drobnimi dejanji (eurom po eurom) da s skupnimi močmi zbrati precejšen izkupiček za dober namen.

Hvala, da pomagate pomagati.

Vodstvo šole in predstavniki šolskega sklada.

Utrinke si oglejte v galeriji na naslednji povezavi.