Dragi učenci, 

posredujemo vam vabilo RTV SLOVENIJA za ogled filma Nenavaden teden s Tess,

24. 12. 2020 ob 10.05 na TV SLO 1 

Obilo užitkov ob gledanju!

Leto se bliža koncu, za vami so nove preizkušnje.

Radi bi se vam tudi na RTV SLO zahvalili za vso skrbnost in požrtvovalnost, ki jo nudite slovenskim otrokom.

Zato vas in vaše učence povabimo k ogledu filma Nenavaden teden s Tess, ki ga bomo predvajali zadnji šolski dan v tem letu, ob 10. 05 na TVS 1.

Le zdravo naj bo leto 2021!

TV Slovenija in ekipa oddaje MSC”

Nenavaden teden s Tess

nemško-nizozemski film, 2019

MY EXTRAORDINARY SUMMER WITH TESS

Čaroben mladinski film o odraščanju med poletnimi počitnicami.

Deček Sam poletne počitnice z družino preživlja na otoku Terschelling. Poletje, ki bi moralo biti brezskrbno, je zanj polno tesnobe in strahu, da bo izkusil osamljenost. Nekega dne na plaži spozna nenavadno deklico Tesso, ki ga hitro potegne v svoje skrivnostne igre in načrte ter ga nauči, kako tesnobo premagati z domišljijo. Tessa ju popelje na neponovljive, čudovite pustolovščine. Medtem se Sam poslavlja od otroštva, spoznava kompleksnost življenja in pomen bližnjih.