Zdravstveni dom dr. Adolfa Drolca Maribor obvešča, da je bilo včeraj zvečer ugotovljeno, da je sodelavka, ki dela v ZP Gosposvetska in ZP Kamnica pozitivna na COVID- 19.
Vljudno prosimo vse paciente, ki so v sredo 11. 3. 2020 in četrtek, 12. 3. 2020 obiskali ZP na Gosposvetski 41 ter vse tiste, ki so v sredo 12. 3. 2020 obiskali ZP Kamnica, da gredo v samoizolacijo, ter, da so pozorni na kakršne koli znake okužbe s COVID-19 (visoka temperatura, kašelj in težko dihanje).
V primeru suma na okužbo COVID-19 prosimo pokličite našo telefonsko številko 02/22 86 200.
Zdravstveni postaji na Gosposvetski in v Kamnici sta od danes do nadaljnjega zaprti. Vsi podatki o delovnem času delujočih ambulant so občanom na voljo na domači spletni strani Zdravstvenega doma dr. Adolfa Drolca Maribor www.zd-mb.si.
Prav tako nam na šolski elektronski naslov o-kamnica.mb@guest.arnes.si sporočite, ali ima kdo od otrok ali v družini znake okužbe s COVID-19.