Spoštovani starši! Obveščamo vas, da je v skladu z Letnim delovnim načrtom OŠ Kamnica za šolsko leto 2018/2019 zadnji dan pouka v PONEDELJEK, 24. junija 2019. Ta dan je predviden kot zaključek pouka in razdelitev spričeval. V počastitev dneva državnosti bomo izvedli tudi proslavo. V šoli bodo aktivnosti do 10.30, vmes bo tudi malica. Kosila za učence od 6. do 8. razreda ne bo.  Staršem učencev od 6. do 8. razreda za ta dan ni potrebno odjaviti kosila. Za učence od 1. do 5. razreda velja, da bodo učitelji na šoli za njih do 16.15 ure. Otroke lahko prevzemate od 10.30 naprej. Če boste otroka prevzeli prej, vas prosim, da prehrano, če jo otrok ima v šoli, odjavite najkasneje do ČETRTKA, 20. junija 2019, do 9.00, ko bomo pričeli s tiskanjem in izdajanjem položnic za prehrano, saj jih moramo učencem razdeliti še pred zaključkom pouka v tem šolskem letu. Po tem terminu odjav  ne bomo več sprejemali! ŠE OBVESTILO: PRVI RODITELJSKI SESTANEK V PRIHODNJEM ŠOLSKEM LETU ZA RAZREDNO STOPNJO BO V SREDO, 4. SEPTEMBRA 2019, OB 17. URI, ZA PREDMETNO STOPNJO PA V ČETRTEK, 5. SEPTEMBRA 2019, OB 17. URI. Hvala za razumevanje in lep pozdrav.