Spoštovani starši bodočih prvošolcev!

Zaradi lažjega načrtovanja prvih septembrskih dni, vas obveščamo in hkrati vabimo na svečani sprejem vaših otrok v šolsko skupnost učencev OŠ Kamnica, ki bo v sredo, 1. 9. 2021, ob 9. uri.

Sprejem bo predvidoma potekal na ploščadi pred šolo, nato pa bodo otroci skupaj z učiteljico odšli v razred, kjer bo potekal uvodni program za učence.

Starši boste v tem času, na ploščadi pred šolo, dobili osnovne informacije za naslednji šolski dan.

Program bo ta dan trajal najdlje do 11. ure.

Vse ostale informacije pa boste dobili na prvem roditeljskem sestanku, ki bo v četrtek, 2. 9. 2021 ob 17. uri v prostorih šole.*

V uvodu bo predavanje na temo Moj otrok je postal šolar, sledilo bo delo po oddelkih.

Veselimo se ponovnega srečanja in upamo na prijetno sodelovanje!

*V primeru morebitnih sprememb, vas bomo o le teh obvestili preko šolske spletne strani ali preko pošte.