Drage učenke, dragi učenci 8.a in 8.b razreda.

V prihodnjem tednu se, zaradi okužbe s koronavirusom v obeh oddelkih, izobražujete doma.

Snov boste, tako kot v preteklem šolskem letu, prejemali preko aplikacije TEAMS.

Snov bo objavljena najkasneje vsako jutro do 7.30, tako bo tudi v ponedeljek, 13. 9. 2021.

V TEAMSe se prijavite s svojim uporabniškim imenom – ime.priimek@os-kamnica.si, kjer seveda vpišete svoje ime in priimek (npr. ivo.novak@os-kamnica.si), geslo ste prejeli v lanskem šolskem letu in ostaja isto.

Če ste geslo pozabili, se obrnite na računalnikarja šole, učitelja Danijela Korparja (danijel.korpar@os-kamnica.si).

V primeru težav z dostopom ga lahko pokličete tudi na šolski mobilni telefon v ponedeljek dopoldne po 8. uri (041 792 497).

Navodila za uporabo MS Teams

Želim vsem skupaj čim bolj prijazne dni.

Vsi skupaj upamo, da se v ponedeljek, 20. 9. 2021, znova vidimo v šoli.