Drage učenke, dragi učenci, spoštovani starši.

Pred nami je tretji teden poučevanja na daljavo, Analiza ankete, ki so jo rešili starši, nam kaže, da smo na pravi poti, kar nas navdaja z zadovoljstvom. V veliki večini ste starši pokazali zaupanje in zadovoljstvo z opravljenim do sedaj.

Tudi v tem tednu se bomo trudili čim bolj primerno in v skladu s smernicami učencem dati tisto, kar se od nas pričakuje. V četrtek bomo na daljavo organizirali tudi tehniški dan za vse učence. Vsa navodila boste prejeli pravočasno.

Naslovna fotografija prikazuje meglico Bernard 33. Fotografija je tu z namenom. V meglicah se namreč rojevajo zvezde.

In verjamemo, da bo naše sodelovanje, trud in zaupanje, v prihodnosti rodilo veliko novih zvezd, ki bodo sijale v polnem sijaju.

Vsi delavci šole vam želimo, da bo teden uspešen in vesel.