V soboto, 22. 4. 2023, se je 31 učencev od 1. do 4. razreda, udeležilo planinskega pohod na Žavcarjev vrh.

Izbrali smo si prav lep, sončen in topel dan. Vrh smo osvojili presenetljivo hitro (1 ura in 40 minut). Med potjo so otroci malo tarnali in vprašanje, ki sem ga največkrat slišala je bilo: »Učiteljica, koliko še?«

Tako kot vedno, so bili otroci na koncu veseli, zadovoljni in ponosni na podvig. Nekateri so bili celo prvič na Žavcarjevem vrhu. Ker smo bili tako hitro na cilju, so otroci imeli veliko časa za druženje in igro v gozdu.

Hvala otrokom za vzorno vedenje, za vse sladkarije, ki so pristale v mojem želodčku in za zanimive zgodbe, ki sem jih poslušala. Seveda pa hvala tudi učiteljicama Karolini in Minji, za družbo in spremstvo.

Se že veselim naslednjega pohoda. Samo sonček še ulovim, pa gremo.

Majda Kreševič, mentorica