Naša dekleta, ki trenirajo Baton Twirling, šport pod vodstvom trenerke Kim Obaha, so se med vikendom pomerila na odprtem mednarodnem tekmovanju, kjer so v vseh kategorijah zasedale sam vrh.

V kategoriji “Solo” je Brina Krasič dosegla pohvalno 3. mesto. V kategoriji “Solo Freestyle”, kjer je bila konkurenca še posebej močna, je Eva Krel dosegla odlično 8. mesto, Eva Rudl 7. mesto, na samem vrhu pa sta stali Alina Savič na 2. mestu in zmagovalka Ana Linh Krel na 1. mestu! Eva Krel, Ana Linh Krel in Alina Savič so se pravtako s skupinsko točko pomerile v kategoriji “Team”, kjer so s svojim Piratskim plesnim programom zasedle 1. mesto in si s tem prisvojile zlati pokal!

Na naša dekleta smo zelo ponosni in jim želimo še veliko uspehov, ekipnega duha in lepih spominov na parketu. Bravo, punce!