V četrtek, 6. 4. 2023 smo se na Osnovni šoli Leona Štuklja udeležili tekmovanja v odbojki za mlajše dečke.

Nastopile so šole OŠ Leona Štuklja, OŠ Kamnica in OŠ Prežihovega Voranca.

V prvi tekmi so se pomerili Štuklji in Voranci. Po eni uri in dvajsetih minutah je Voranc zmagal v tretjem setu z 25:23, kar je bilo presenečenje.

Drugo tekmo smo igrali z Vorancem. Prvi set smo dobili gladko z 8 točkami razlike. Seveda smo bili veseli prvega seta, a smo žal drugega nesrečno izgubili. Nato smo upali na ponovno zmago prve četvorke, a nam je sreča obrnila hrbet. Tako smo zmago spustili iz rok.

Prepričani v trdo tekmo proti Štuklju smo šli neobremenjeni v tekmo, saj smo vedeli, da so Voranci napredovali. Tekmo proti Štuklju smo z lahkoto dobili 2:0. Grenak priokus smo imeli, saj smo imeli možnost proti Vorancu.

Lahko pohvalimo naše tekmovalce in se veselimo naslednjih tekem v odbojki.

 Za šolo so nastopili:

Amadej Jevšek, Nik Mikolič, Alen Omerašević, Rene Brus, Andrej Ravnjak, Luka Dani Uršnik, Ante Mačukat, in Aljaž Maček.

Gregor Hartman, mentor