V torek, 18. 4. 2023 je na OŠ Draga Kobala potekalo občinsko tekmovanje v mali odbojki.  Za šolo so nastopile: Ema Gselman, Pia Marko, Tjaša Natek, Ana Gomboši, Nika Novak, Nika Ogrin, Katrin Glavnik, Lara Kavran in Lara Liza Kegl.

Prvo tekmo so deklice odigrale proti OŠ Rada Robiča iz Limbuša. Po nekoliko plašnem začetku v 1. nizu so se razživele in pokazale premoč na igrišču. 

Kljub izgubljenemu 2. nizu so dekleta ponovno zmagale v 3., in tako tekmice premagale (2:1). 

Drugo tekmo so odigrale proti OŠ Draga Kobala. Kljub zelo dobri in na pogled atraktivni igri so morale deklice priznati premoč nasprotnicam, ki so nas premagale 2:1. V nadaljnje tekmovanje se zaradi izgubljene tekme žal niso uvrstile.

Vsa dekleta so prikazala zelo dobro igro, predvsem pa Tjaša Natek in Ana Gomboši, ki sta za našo šolo dosegli največ točk. 

Iskrene čestitke!
 
Mentorica: Maruša Miličević