V RKS OZ Maribor sprejemamo prijave za letovanje otrok v Punatu za leto 2023!

Termine izmen in prijavnico za letovanje otroka z informacijami o ceni ter možnostih uveljavljanja sofinanciranja plačila letovanja najdete na spletni strani http://punat.si/Prijava. Na vašo prošnjo vam lahko prijavnico pošljemo tudi po pošti.

V primeru, da se odločite za prijavo otroka na letovanje, vas prosimo, da prijavnico natisnite, izpolnite in pošljete na naš naslov : RKS-OZ Maribor, Ulica Pariške komune 13, 2000 Maribor. Lahko pa prijavo s prilogami skenirate in nam jo kot PDF prilogo posredujte preko elektronske pošte na naslov letovanje@rkmb-drustvo.si, zadeva: Prijava na letovanje v Punatu – sezona 2023.

Po prejemu prijave, vam bomo po običajni pošti poslali obvestilo o uspešnem vpisu na letovanje, skupaj s položnico za plačilo prispevka starša.

Hvala za razumevanje in posredovano prijavnico že v naprej!

Sektor za letovanje otrok RK MB