V sredo, 15. 12. 2022, sta v kulturnem domu Kamnica potekala božična prireditev in bazar izdelkov. V sklopu prireditve smo predstavili dramsko igro po idejni zasnovi znane božične pripovedi Christmas Carol slovitega Charlesa Dickensa. Zgodbo, ki govori o iskanju pravega pomena božiča, sta z vmesnimi točkami popestrila tudi združen pevski zbor (na naši šoli delujejo kar trije) in Orffova skupina.

Iskrene čestitke gredo igralski zasedbi, vsem nastopajočim, organizatorjem in ostalim, ki so na kakršenkoli način pripomogli k izvedbi tega nepozabnega dogodka. Z zaključkom predstave, se je odprl bazar izdelkov, ki smo jih učenci izdelali v okviru temu namenjenega tehniškega dneva. Obisk dogodkov je bil odličen.

Hvala vsem, ki ste z nakupom izdelkov prispevali v šolski sklad, saj smo s skupnimi močmi zbrali dobrih 1852 eur. Poželi smo sadove truda, ki je bil vložen v namen priprave in izvedbe obojega.

Upamo, da nam je uspelo pričarati praznično vzdušje in toplino, ki ju v teh hladnih mesecih še kako potrebujemo.

Ela Brus 9. a

Fotogalerija