V oktobru smo na naši šoli gostili del angleške redakcije Radia SI. Obiskala sta nas Korab Jorgacieski in Ksenija Samardžija Matul, ki sta s skupino osmošolcev posnela prispevek za radijsko oddajo Back to School. Učenci so v angleškem jeziku razlagali različne besede, nato  poslušalci skušajo ugotoviti za katero besedo gre.

Prva beseda, ki sta jo opisovala Tai Dežman in Ana Matičič, je že bila na sporedu radijski frekvenci 102.8.

Ostale uganke, ki so jih sestavili naši učenci, boste lahko poslušali ob torkih in četrtkih ob približno 14.20,  prav tako na frekvencah Radia SI.  Vse posnetke bomo objavili tudi na šolski spletni strani. Vabljeni, da prisluhnete oddaji in poskušate ugotoviti opisano besedo. Z malo sreče lahko dobite nagrado Radia SI.

Čestitke osmošolcem, ki so se odlično odrezali v angleškem klepetanju in hitro premagali tremo pred mikrofonom.