Spoštovani starši. 

Na naši šoli smo z letošnjim šolskim letom vsem učencem dodelili digitalno identiteto (AAI račun) in šolsko e-pošto OS-KAMNICA za komunikacijo s šolo v času ‘normalnega pouka’, še posebej pa v primeru, če bo potrebno šolanje na daljavo.

Vsem učencem od 4. do 9. razreda je bil AAI račun dodeljen pri pouku oz. na začetku šolskega leta.

AAI račun imajo učenci dokler se šolajo na naši šoli.

Kaj je AAI?

To je vrsta enotne prijave za izobraževalno in raziskovalno sfero v Sloveniji, kjer lahko uporabnik z enim uporabniškim imenom in geslom (AAI računom) dostopa do številnih spletnih storitev (npr. šolske spletne učilnice, ARNES-ove storitve, Office365, šolska e-pošta, kolesarski izpit …).

Storitev AAI omogoča ARNES.

Več o tem na spletni povezavi

https://www.os-kamnica.si/arnes-aai-e-posta-office365/